Bezmaksas piegāde pirkumiem virs €50

Biežāk uzdotie jautājumi

Kad es varu veikt pasūtījumu?

Pasūtījumus pieņemam katru dienu, 24/7. Pasūti produktus mūsu interneta veikalā.


Kā man norēķināties par pirkumu?

Interneta veikalā par maksājumiem var norēķināties ar bankas karti vai PayPal starpniecību. Pēc pirkuma veikšanas nosūtīsim tev apstiprinājuma epastu, tajā iekļaujot informāciju par cenām un pirkuma detaļām.

Droši sazinies ar mums, rakstot uz hello@themunio.com, ja radušies jautājumi par norēķiniem.


Cik ilgā laikā tiek piegādāti pasūtījumi?

Visi pirkumi tiek apstrādāti un nodoti kurjeram 3 dienu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlētās piegādes metodes. DPD kurjers un Omnivas pakomāti sūtījumu piegādā vidēji 3 dienu laikā. 

 


 

Vai sūtījumu piegādās man uz mājām?

Izmantojot DPD kurjera pakalpojumu, sūtījumu saņemsiet uz mājām. Taču Omniva to piegādās uz jūsu izvēlēto pakomātu. 

 


Esmu veicis pasūtījumu, bet neesmu saņēmis apstiprinājuma epastu.

Ja radusies šāda situācija, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot ziņu uz hello@themunio.com. Ja par pirkumu norēķinājāties ar karti, pārbaudiet internetbankas vēsturi, lai pārliecinātos, ka maksājums ir bijis veiksmīgs. Ja norēķins veiks ar PayPal starpniecību, sazinoties ar mums, norādiet PayPal darījuma numuru. 

 


Kādi ir preču un naudas atgriešanas noteikumi?

Preces var atgriezt 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas. Pirkumu variet apmainīt pret citu produktu tādā pašā cenā vai pieprasīt naudas atgriešanu. Atgrieztajai vai maināmajai precei ir jābūt tādā pat stāvoklī, tas ir, orģinālajā iepakojumā un ar nenoņemtiem marķējumiem. Preci atļauts mainīt vienreiz. Klients sedz visas ar preces atgriešanu vai mainīšanu saistītas izmaksas.

Lai uzzinātu jūsu atgrieztās vai samainītas preces statusu, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz hello@themunio.com, norādot atgriešanas iemeslu, pasūtījuma numuru un datumu.

Mēs neuzņemamies atbildību par bojājumiem vai pazaudētiem sūtījumiem, kas radušies preces atgriešanas brīdī. Ja neesat ar mums sazinājies pirms preces atgriešanas, pastāv risks nesaņemt atgriezto preci vai naudu. 

Akcijas precēm netiek piemērota naudas atgriešanas politika, izņemot gadījumus, kad produktam atklāts defekts. 

Ja esat saņēmuši produktu ar defektu, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz hello@themunio.com. Ziņā norādiet radušos bojājumus, pasūtījuma numuru kā arī pievienojiet attēlu, kurā saskatāms defekts. Mēs vai nu atgriezīsim naudu par pirkumu vai nosūtīsim jums jaunu produktu bez maksas. 

Ja neesat saņēmuši savu sūtījumu vai ir piegādāts nepareizs produkts, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz hello@themunio.com. 

Vai mājaslapā redzamie produkti pēc krāsas un izmēra atbilst produktiem dzīvē?

Mēs cenšamies attēlot katru produktu tik precīzi, cik iespējas. Tomēr, datoru ekrānu pārklājumi ir atšķirīgi un nevar garantēt, ka savā ekrānā produktu redzēsiet identisku tam, kā tas izskatās dzīvē. Visi mūsu produkti ir roku darbs, tāpēc pieļaujamas 0.5 cm atšķirības produkta izmēros. Ja jums radušies jautājumi par produktu krāsām un izmēriem, droši sazinieties ar mums, rakstot ziņu uz hello@themunio.com.


Vai mans izvēlētais produkts ir pieejams?

Parasti mūsu noliktava ir labi nodrošināta un visi produkti ir pieejami. Ja kāds no produktiem tomēr nav pieejams, redzēsiet to atvērta produkta skatā interneta veikalā. 

 

 


Cik lielas ir sveces un kāds ir to degšanas ilgums?

Dažādu izmēru svecēm šie parametri ir atšķirīgi. Informāciju par degšanas laiku un izmēriem atradīsiet katra atvērta produkta skatā. 


Kāds ir derīguma termiņš?

Mēs iesakām produktus izmantot 2 gadu laikā pēc iegādes. 


Kas jāņem vērā dedzinot sveces?

Dakts - regulāri apgrieziet dakti līdz 1cm garumam. Šāds dakts izmērs garantā vienmērīgu un atbilstošu degšanas temperatūru. Svece mazāk dūmos. Iecentrējiet un apgrieziet dakti pirms katras lietošanas reizes. 

Ļaujiet svecei kust - Katru reizi dedzinot sveci, ļaujiet tās virsmai pilnībā izkust. Vaskam jāļauj kļūt šķidram, lai svece degtu pareizi un kustu vienmērīgi no visām pusēm. 

Degšanas ilgums - Mēs iesakām sveces vienlaicīgi dedzināt no 1 līdz 3 stundām. Ja dedzināsiet to mazāk par stundu, pastāv iespēja, ka vasks pieķersies sveces malām, tādējādi samazinot kopējo degšanas laiku un "apēdīs" deglīti. Pārstājiet lietot sveci, kad no apakšas palicis 0,5 līdz 1cm. 

Dedzinot sveces tās jāuzmana. Novietojiet sveces uz uguns izturīga statīva vai pamatnes. Nepārvietojiet sveci kamēr tā deg un vasks ir šķidrs. Tās var būt trauslas un karstas. Nededziniet tuvu citiem siltumu izstarojošiem objektiem. Novietojiet tās bērniem un dzīvniekiem nepieejamās vietās. 


Kur vislabāk uzglabāt sveces?


Nelieciet tās tuvu citiem gaismas avotiem, piemēram, tiešos saules staros vei zem fluorescējošām gaismās. Sojas vasks ir jutīgs pret temperatūras svārstībām. Sveces virsma var sākt kust sasniedzot 30ºC. Vislabāk sojas sveces ir uzglabāt istabas temperatūrā, sausā vietā, izvairoties no karstuma. Sveces var mainīt nokrāsu aukstās temperatūrās. 

Ja neesat atraduši atbildes uz saviem jautājumiem vai radušies vēl citi jautājumi, droši sazinieties ar mums, rakstot ziņu uz hello@themunio.com