Bezmaksas piegāde pirkumiem virs €50

Atdot cilvēkiem dabas spēku, avotu no kā visi esam cēlušies, bet mūsdienās par to aizmirsuši. Dot siltumu un gaismu, kas izstaro no svecēm ar stāstiem.

Šī bija un vēljoprojām ir mūsu misija, ar kuru prātā Elīna Čīma radīja Munio studiju un pirmo sveču kolekciju 2008. gadā.

Sekojot straujai tirgus izaugsmei, abas māsas - Laura un Liene - pievienojās kolektīvam, kuru nu jau saucam par veiksmīgu ģimenes uzņēmumu.

No latiņu valodas vārdi "Munio Candela" nozīmē "visgarīgāk spēcīgā svece". Katra svece ir rūpīgi un ar mīlestību radīta, izmantojot tikai 100% sojas vasku un dabīgas smaržvielas. Savās svecēs esam ielikuši daļu no Latvijas ziemeļnieciskāss dabas un patiesu meistara kvalitātes zīmi.

Munio sveces ļauj cilvēkiem būt brīviem. Atļauties būt romantiskam un gremdēties atmiņās par skaistiem vasaras brīžiem lauku mājās.

Vai arī atļauties būt radošam, meklēt jaunu izaicinājumu. Vai aizņemtam karjeristam, kas vēlas izrauties no pilsētas steigas un sajust piepildījumu.

Munio aromāti ļauj sajusties kā pļavas apskāvienā, vai saules stariem piepildīta meža vidū. Izbaudi sveces spēku un ļauj tai piepildīt sevi un telpu sev apkārt ar siltumu un mieru.