Bezmaksas piegāde pirkumiem virs €50

Sveču liešanas meistarklase


Meklē idejas vecmeitu ballītei, īpašām dzimšanas dienas svinībām, romantiskai nodarbei divatā vai foršam kolēģu pasākumam? Sveču un smaržu aplīšu gatavošanas meistarklase būs tieši laikā! 

Smaržīga kopābūšana garantēta

Meistarklases laikā iespējams izvēlēties gatavot mūsu Naturella sveces dažādos aromātos vai arī papildus izgatavot aromātiskos vaska aplīšus, kuri ar smaržu piepildīs drēbju skapi, mazas telpas vai dvieļus.

Atrodamies Rīgas centrā (Andrejostas iela 17), nodrošinām mierpilnu, izglītojošu un smaržīgu atmosfēru. Intereses gadījumā sazinieties ar Elīnu elina@themunio.com vai zvanot +371 29149269.

Meistarklases standarta piedāvājumā ietilpst sveces un vaska aplīšu izgatavošana un šis process aizņem apmēram 2 stundas. Taču nodarbību iespējams pielāgot jūsu laika plānam, izvēloties gatavot tikai sveci vai tikai aplīšus. Tad meistarklase ilgst apmēram 40 min. 

Eko sojas vasks un tikai dabīgi aromāti

Nereti ir dzirdēts pieņēmums, ka dabīgie aromāti nav tik patīkami, kā sintētiskie. Ar the MUNIO aromātiem tā noteikti nav - katrs aromāts ir smalki un detalizēti izstrādāts. Tie smaržo brīnišķīgi un ar savu noskaņu piepilda visu telpu. Šī nu dien būs smaržām un miera piepildīta atmosfēra.
Ņem vērā, ka svecēm pēc liešanas ir jāsacietē. Tās nebūs gatavas uzreiz. Pēc gatavā produkta būs jāierodas pakaļ citā dienā. Der zināt

Sveiču liešanas meistarklases cenas:
Standarta nodarbība (svece + vaska aplīši) - 40€ / persona
Īsā nodarbība (tikai svece vai tikai vaska aplīši) - 20€ / persona   

Sveču liešanas meistarklase ir patiešām brīnišķīgs kopā pavadīts laiks. Atrodamies Rīgas centrā (Andrejostas iela 17), nodrošinām mierpilnu, izglītojošu un smaržīgu atmosfēru. Intereses gadījumā sazinieties ar Elīnu elina@themunio.com vai zvanot +371 29149269. Gaidīsim jūs ciemos!