Bezmaksas piegāde pirkumiem virs €50

Svecu liesanas meistarklase


Nāc un ielej savu sveci pats. Izvēlies vienu no 30 stikla, metāla un keramikas trauciņiem, dažādiem aromātiem un ielej savu sojas vaska sveci 30 minūšu laikā. Tā būs arī lieliska paštaisīta dāvana. 

Iepriekšējs pieraksts nav nepieciešams. Gaidīsim tevi darba dienās no 10:00 līdz 18:00. Ja esat kompānija sākot no 5 cilvēkiem, tad varam piedāvāt sveču darbnīcu arī darba dienu vakaros un brīvdienās.

Ņem vērā, ka svecēm pēc liešanas ir jāsacietē. Tās nebūs gatavas uzreiz. Pēc gatavā produkta būs jāierodas pakaļ citā dienā.

Eko sojas vasks un tikai dabīgi aromāti

The Munio svecēm tiek izmantots eko sojas vasks. Sojas vasks ir izgatavots no sojas pupiņām, kas nozīmē to, ka tas ir 100% dabīgs, 100% atjaunojams un 100% videi draudzīgs izejmateriāls. Un, kas ir svarīgi - draudzīgs vegāniem, jo tas nav dzīvnieku izcelsmes produkts.

Nereti ir dzirdēts pieņēmums, ka dabīgie aromāti nav tik patīkami, kā sintētiskie. Ar the MUNIO aromātiem tā noteikti nav - katrs aromāts ir smalki un detalizēti izstrādāts. Tie smaržo brīnišķīgi un ar savu noskaņu piepilda visu telpu. Šī nu dien būs smaržām un miera piepildīta atmosfēra.

Atrodamies Rīgas centrā (Tērbatas ielā 36), nodrošinām mierpilnu, izglītojošu un smaržīgu atmosfēru.